Dom

Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy

profil firmy

Easson istnieje od 1995 roku. Jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w projektowaniu i produkcji precyzyjnego sprzętu pomiarowego, ouzyskał ponad 20 krajowych patentów na wynalazki i wzory użytkowe.Nasze pole produktowew systemach DRO, precyzyjnych projektorach profili optycznych, wideopomiarach itp.

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 0

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 1

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 2Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 3

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 4

 

Budynek fabryczny Easson jest specjalnie zaprojektowany i zbudowany do produkcji precyzyjnego sprzętu pomiarowego, ma cztery interferometry laserowe, które są standardem pomiaru długości firmy oraz działem badawczo-rozwojowym.

 

Easson jest jedną z niewielu firm w branży, która posiada własny, wysoce precyzyjny mistrz krat, który wykorzystuje własny w pełni rozwinięty sprzęt do litografii krat, produkuje absolutny enkoder liniowy i precyzyjny enkoder liniowy CNC.

 

Nasz system zarządzania jakością został oceniony i zarejestrowany przez National Quality Assurance Ltd. (NQA) zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 5

 

Silne możliwości techniczne i zasoby naukowo-badawcze

 

Przez lata firma nawiązała bardzo bliską i efektywną współpracę z instytucjami naukowo-badawczymi, takimi jak Xi'an Jiaotong University i Jilin University, korzystając z obfitych talentów i teoretycznych zalet uniwersyteckich instytucji badawczych, w połączeniu z długą działalnością firmy -terminowo zgromadziliśmy technologię i praktyczne doświadczenie w tej branży, dzięki czemu stworzyliśmy wiele produktów, które przodują w rodzimym przemyśle.

 

Ponadto firma aktywnie uczestniczy w projektach badań naukowych i industrializacji wydawanych przez państwo i miasto Zhuhai.

 

Na przykład w 2011 roku firma wzięła udział w „High-end CNC Machine Tools and Basic Equipment” prowadzonym przez Xi'an Jiaotong University i wydanym przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych Chin „Science and Technology Major Project. z Tianjin University, Hefei University of Technology, Chińską Akademią Metrologii... i innymi jednostkami wspólnie rozwijanymi.

 

Jednym z efektów tego projektu, który jest uprzemysłowiony przez naszą firmę, jest liniał kratowy firmy AS-40.A pseudolosowe kodowanie absolutne EC-2 naszej firmy jest jednym z osiągnięć projektu opracowanych wspólnie przez naszą firmę i Uniwersytet Jilin.

 

Aktywnie uczestnicz w ustalaniu standardów branżowych

 

Easson Measurement Technology Sp.jest jednym z głównych członków Komitetu ds. Standardów Cyfrowych przy Krajowym Komitecie Technicznym ds. Standaryzacji Narzędzi Pomiarowych i Przyrządów Pomiarowych w Chinach.

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. profil firmy 6

 

Od dłuższego czasu aktywnie uczestniczy w formułowaniu różnych standardów w branży i wprowadza najbardziej zaawansowane międzynarodowe standardy w branży.standardów i współpracować z innymi firmami w celu promowania rozwoju branży.

 

Firma brała udział w opracowywaniu wielu norm krajowych i branżowych, takich jak norma branżowa JB/T 10080.1-2011 „Graster Digital Display Instrument”, JB/T10080.2-2011 „Graster Linear Displacement Sensor” itp. JB/T 11505 -2012 "Czujnik przemieszczenia" Enkoder CPE-Bus Specyfikacja dwukierunkowego protokołu komunikacji szeregowej".....

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Easson Measurement Technology Ltd. powstała w 1995 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech, od 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

 

Od wielu lat Easson aktywnie uczestniczy w pracach komisji normalizacyjnej, poważnie współpracuje z innymi pionierskimi firmami w tej branży, aby wprowadzić zaawansowane międzynarodowe standardy w Chinach lub opracowywać nowe krajowe standardy przemysłowe dla tej branży, aby przyspieszyć rozwój tej branży w Chinach.

 

Firma Easson posiada w sumie cztery systemy interferometrów laserowych, które są standardami pomiaru długości w firmie.

 

Easson jest jedną z nielicznych firm w tej branży, które wyposażone są w urządzenia do produkcji masek głównych, wszystkie maski główne naszej absolutnej kraty liniowej są budowane we własnym zakresie i posiadają nasz zarejestrowany znak towarowy, aby zapobiec nielegalnemu kopiowaniu.

 

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Easson

Ilość pracowników : >200

Coroczne wyprzedaże : >5Million

Rok założenia : 1995

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty