Dom

Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty
Chiny Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Ten wyświetlacz DRO jest mniejszy niż większość i jestem z niego bardzo zadowolony.

—— Pełne wyżywienie

Jednostka jest legalna, działa i jest bardzo fajna, ale nadal muszę ją skonfigurować, ale jest to znacznie lepsze niż tradycyjne wyświetlacze dro.

—— A *** r

Materiał bardzo dobrze zgodny z zamówieniem, opakowania bardzo dobrze się sprawdzają. Bardzo szybka wysyłka po Chińskim Nowym Roku

—— Jan

Sprzedawca jest bardzo pomocny, a jakość produktu jest doskonała 06 maja 2022 11:01

—— Ja

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Easson Measurement Technology Ltd.istnieje od 1995 roku. Easson jest przedsiębiorstwem high-tech, od 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych.Od wielu lat Easson aktywnie uczestniczy w pracach komisji normalizacyjnej, poważnie współpracuje z innymi pionierskimi firmami w tej branży, aby wprowadzić zaawansowane międzynarodowe standardy w Chinach lub opracowywać nowe krajowe standardy przemysłowe dla tej branży, aby przyspieszyć rozwój tej branży w Chinach.

   

  Easson nawiązał bardzo bliskie stosunki robocze z różnymi uniwersytetami w dziedzinie badań i rozwoju.Wykorzystując bogate zasoby technologiczne (takie jak projekty badawcze, analizy teoretyczne i matematyczne, symulacje modeli itp.) Uniwersytetów, a także nasze 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji produktów w zakresie liniałów liniowych i Analog Front End Easson jest w stanie wprowadzić pionierskie produkty tej branży w Chinach.

   

   

  Budynek fabryczny firmy Easson jest specjalnie zaprojektowany i zbudowany do produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych, wewnątrz budynku znajdują się dwa pomieszczenia czyste klasy 10.000 i jedno pomieszczenie do kontroli temperatury pod ziemią, przeznaczone do montażu precyzyjnych komponentów, kontroli jakości i procesu kalibracji.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

  Easson ma w sumie cztery systemy interferometrów laserowych, które są standardami pomiaru długości firmy.Easson jest jedną z nielicznych firm w tej branży, które wyposażone są w urządzenia do produkcji masek głównych, wszystkie maski główne naszej absolutnej kraty liniowej są budowane we własnym zakresie i posiadają nasz zarejestrowany znak towarowy, aby zapobiec nielegalnemu kopiowaniu.

   

   

   

  Salon wystawowy

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 2Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

   

   

   

  SMT                                                                                           

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 4Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

   

   

   

  Pokój kontroli laserowej i pomieszczenie czyste

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 6Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 7

   

   

   

   

   

 • OEM / ODM

  Rozwiązania OEM i usług specjalnych

   

  Easson jest dostępny dla usług OEM dla naszych dystrybutorów lub klientów, którzy mają duże zapotrzebowanie na swoje produkty.

   

  Dzięki profesjonalnemu zespołowi obsługi technicznej i badawczo-rozwojowej jesteśmy również w stanie opracować różnego rodzaju specjalne rozwiązania pomiarowe lub rozwój urządzeń, prosimy o skonsultowanie się z naszymi inżynierami, jeśli masz takie wymagania.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 • R & D

  Easson zainwestował ogromne środki w rozwój i produkcję precyzyjnych urządzeń pomiarowych, nawiązał bliskie relacje robocze z różnymi uniwersytetami w zakresie badań i rozwoju.

   

  Easson jest również jedną z nielicznych firm w tej branży, które wyposażone w urządzenia do produkcji masek głównych, w całości posiadają cztery systemy interferometrów laserowych, dwa zestawy do rozwoju badań i rozwoju.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0   Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

Szczegóły kontaktu
Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd.

Osoba kontaktowa: Tony

Tel: 86-15820566978

Faks: 86-756-7511215

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)